fbpx
Genel Merkez
Genel Merkez
Öveçler Anadolu Lisesi
Mamak Anadolu Lisesi
Eryaman Anadolu Lisesi
Batıkent Anadolu Lisesi
Kızılay Bulvar
Kızılay Karanfil
Kızılay Konur
Mamak
Sanatoryum
Bağlarbaşı
Yenimahalle
Sincan
Eryaman
Aydınlıkevler
Etimesgut
Batıkent
Ahimesut
Çayyolu VIP
Öğrenci/Veli Girişi

ODAK

Kurumsal

Ortadoğulular Eğitim Kurumları

  • Yaygın Şube AğıAnkara içerisinde kolay ulaşım ve merkezi konuma sahip şubelerimiz ile, değerli öğrencilerimize eğitim vermekteyiz.
  • Profesyonel Eğitmen KadrosuDeneyimli ve alanında profesyonel eğitmen kadromuz ile öğrencilerimize en iyi eğitimi vermekteyiz.
  • Güçlü Yayın DesteğiTürkiye geneli denemeler ve konu anlatımlı kitaplar öğrencilerimizin başarı oranını arttırmaktadır.
  • Yılın En İyi Eğitim MarkasıÖğrenci ve veli memnuniyeti odaklı eğitim kurumumuz yılın en iyi eğitim markası ödülüne layık görüldü.

Rehberlik Birimimiz

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak tüm eğitim-öğretim faaliyetlerinde belirleyici bir öneme haiz olan rehberlik faaliyetlerinde, yeni nesillerin akademik ve pedagojik ihtiyaçlarına dönük, yeni bir yaklaşım olması gerektiğini düşünmekteyiz.

Elbette eğitim-öğretim denince, insanlığın kadim birikiminden gelen ve önemini hiç yitirmeyen uygulamaları göz ardı etmeyen bir yaklaşımla bu yenilikçi tutumu benimsiyoruz.

Birimimiz, eğitim-öğretimin her boyutunda değişmez doğrularla yaratıcı doğruların dengesine odak’lanmaktadır.

Bu nedenle rehberlik birimimizi, kılavuzluk kavramı etrafında şekillendirdiğimiz ODAK sistemi (Ortadoğulular Akademik Kılavuzluk Sistemi) olarak sunmaktayız.

Akademik Kılavuz, en yalın ifadeyle akademik tüm etkinlik, süreç ve işlemlerde doğru bilgilendirme, doğru yönlendirme ve doğru takip ile öğrencilerin yanında olan öğretmendir.

Öğrenci-odaklılık, Birey-odaklılık ve Başarı-odaklılık olmak üzere üç noktaya odak’lanan sistemimiz, üç temel ilkeyi benimsemektedir.

1.Bilimsellik 2.Realizm 3.Ciddiyet

Birimimizin işleyişi üç boyutlu bir mekanizma halinde gerçekleşmektedir.

ODAK-1

Ortadoğulular Dünyası Aidiyet Kılavuzluğu

Birinci boyut, öğrencilerimizle yüzyüze yürütülen tüm akademik işlemleri içermektedir.

Akademik Günlük İşleyişi

Akademik Değerlendirme Görüşmesi (Periyodik ve Bireysel)

Rasyonel Çalışma Davranışı Planlaması

Akademik Öz-Farkındalık Kazanımı

Somut İhtiyaçlara Somut Çözümler

Gerçekçi Hedef Stratejileri

Bilimsel Dataya Dayalı Söylem

ODAK-2

Ortadoğulular Dijital Akademik Kılavuzluk

İkinci boyut, teknoloji çağında yetişen öğrencilerimizle yürütülen akademik kılavuzluk işlemlerinin ve organizasyonların dijital platformlardaki karşılığıdır.

Teknolojiyi Doğru Kullanım

Dijital İmkanların Yararları

Hızlı Bilgi Akışı

ODAK-3

Ortadoğulular Dinamik Aile Kılavuzluğu

Üçüncü boyut, öğrencilerimizin başarı yolculuğunda önemli etkisi olan ailelere yöneliktir.

Yoğun Kılavuz-Veli Diyaloğu

Dinamik Gözlemci Aile

Aile-içi İletişimin Önemi

ÖZEL ANADOLU LİSELERİ
Kurslar
VIP Kurslar

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Dünyaya açık, akademik alanda yetkin bireyler yetiştirebilen, etkin yabancı dil eğitimi yapabilen, spor, kültür ve sanat alanında çeşitli imkânlar sunarak öğrencilerinin ilgi ve beceri gelişimini sağlayabilen bir eğitim kurumu oluşturmak için yola çıktık. Öğrencilerin bilgiye ulaşmayı bilen ve bilgiyi işleyerek hayata geçirebilen, bilgi teknolojilerini etkin biçimde kullanabilen, kurumlarımızda iletişim becerilerini kazanmış, çağdaş bireyler olarak yetiştirilmesi hedeflenmektedir. 

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Kurum olarak neden seçebileceğiniz okullar arasında yer alıyoruz bundan biraz bahsetmek istiyoruz. Bizler kurum olarak eğitimin önemini kavrayabilmiş ve bu doğrultuda hareket eden bir eğitim ve öğretim kurumu olmaktayız. Bu nedenle de Özel Kurslar arasında önemli bir yere ve konuma sahip olmaktayız. Bölgede bir okul seçmek istediğiniz de ve gerekli araştırmayı yaptığınız da bunu zaten kendiniz rahatlıkla görebileceksiniz. Bizler bu konuda insanların bizim hakkımız da ki düşüncelerini ve nasıl bir kurum olduğumuzun bilincin de olduklarından çok emin olmaktayız.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Vip kurslarımız ile alanında uzman ve bu işi severek yapan öğretmenlerimizin enerjisi sayesinde öğrencilerin okul başarısı artacak ve aynı zamanda sınav sürecine hazırlanırken iyi puanlar elde edecektir. En temel amacımız ülkemizin geleceği olan öğrencilerimizin geri kalan hayatlarında mutlu olması ve bunun için en güzel üniversiteleri kazanmasıdır. Derslerini ihmal etmeyip aynı zamanda sosyalleşme açısında da belli yerleri gelen öğrencilerimizin genel olarak daha başarılı olduğunu görmekteyiz.

Hikayemiz

2002

Ortadoğulular Eğitim Kurumları 2002 yılında Ümit CENİK tarafından, bir öğretmen kuruluşu olarak modern eğitim anlayışı ve öğrenci odaklı yaklaşımı ile hayata geçirilmiştir.

2002-2006

Her geçen gün eğitim kalitesini artıran Ortadoğulular Eğitim Kurumları 2006 yılında kurumsallaşma yolunda önemli bir adım atarak “Ortadoğulular Eğitim Kurumları” markasını patentlemiştir.

2006-2016

Eğitim alanında her daim yenilikleri takip eden Ortadoğulular Eğitim Kurumları, başarısını katlayarak devam ettirmiştir. 2016 yılına kadar butik eğitim anlayışı ile hizmet veren Ortadoğulular Eğitim Kurumları, 2016 yılından itibaren şubeleşmeye giderek eğitim düzeyini artırmıştır.

2016-2019

Her yıl onlarca mezun öğrencisi ile gurur duyan Ortadoğulular Eğitim Kurumları, 2019 yılında başarılarına bir yenisini ekleyerek LGS 1.sini çıkarmıştır. Her zaman en iyisini hedefleyen Ortadoğulular Eğitim Kurumları, öğrencilerinin geleceğini düşünerek eğitim hayatına devam etmektedir.

2019-Günümüz

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeye sahip eğitmen kadrosu ile her yıl daha iyisi için çalışmaktadır. 14 Kurs, 4 Anadolu Lisesi ile Ankara’da eğitim kurumları denildiğinde akla gelen firmalar sıralamasında ilk 3’te yer alıyor.

Daha Fazlası

Anadolu Lisesi

Daha Fazlası

Kurs Merkezi

Daha Fazlası

Mutlu Öğrenci

Daha Fazlası

Yıllık Deneyim

Kurumumuz ve eğitim yerlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ortadoğulular Eğitim Kurumları 2006 tarihinde tescillenmiştir.

Görüş, öneri ve şikayetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?