fbpx
Genel Merkez
Genel Merkez
Öveçler Anadolu Lisesi
Mamak Anadolu Lisesi
Eryaman Anadolu Lisesi
Batıkent Anadolu Lisesi
Kızılay Bulvar
Kızılay Karanfil
Kızılay Konur VIP
Mamak
Sanatoryum
Bağlarbaşı
Yenimahalle
Sincan
Eryaman
Aydınlıkevler
Bağlıca VIP
Etimesgut
Batıkent
Ahimesut
Çayyolu VIP
Öğrenci/Veli Girişi

Ortadoğulular Eryaman Anadolu Lisesi

Okullarımız

Eryaman Anadolu Lisesi

Ortadoğulular Eğitim Kurumları sadece bir iş değil, bir meslek icrası, bir sorumluluk icrasıyla 2002 yılında Ankara’da “Bir Öğretmen Kuruluşu” olarak faaliyete geçmiştir. Eryaman Ortadoğulular Anadolu Lisesi de bu kurumun bir parçası olarak eğitim faaliyetini Etimesgut İlçe’ sinde sürdürmektedir.

İyi bir eğitim almanın önemi her alanda reddedilemez bir gerçektir. Her insan önce  ailesinden daha sonra okuldaki öğretmen ve arkadaşlarından edindiği tecrübeler, öğrendiği  bilgiler ve kazandığı beceriler sayesinde yetişkin hayatına hazırlanmış olur.

Böylece daha  sonra sahip olacağı imkânlar için iyi bir okul hem bir araç hem de bir kılavuzdur. Okulumuz  gerek vizyonu ve misyonuyla gerek öğretmen kadrosuyla gerek düzenledikleri geziler ve  mezun ettikleri öğrencilerle Ankara’nın seçkin okulları arasında yer almaktadır.  Yetiştirdikleri bireylere akademik çalışmalar dışında spor, kültür, sanat gibi birçok alanda  öğrencileri becerilerine göre yönlendirmede bir sürü katkı sağlamaktadır. Okulumuzda  öğrencilere akademi, dil, sosyal ve kültürel, kişisel gelişim ve evrensel değerler eğitimleri  verilmekle birlikte onların her türlü zihinsel ve bedensel gelişimine öğretmenleri aracılığıyla  destek verilmektedir.2020-2021 eğitim ve öğretim yılı geçmiş yıllara göre zorlu bir süreçten  geçmektedir.

Eryaman Ortadoğulular Anadolu Lisesi bu zorlu süreçte uzaktan eğitim  faaliyetlerine devam etmekle birlikte hiçbir ders sayısında eksiklik olmadan öğrencileri  kazanımlarına ulaştırmayı hedeflenmektedir. “Danışman öğretmen” uygulaması ile  öğrenciler öğretmenleri tarafından yakından takip edilmekte ve her türlü gelişimi  desteklenmektedir. Ortadoğulular Eryaman Anadolu Lisesi eğitimin içinde bulunduğu zorlu  günlere rağmen güçlü alt yapısı ve doğru yönetimle bu günleri en verimli şekilde  geçirmektedir. Öncelikli hedefine öğrencinin moral ve motivasyon desteğini alarak uzaktan  eğitim dönemini yüz yüze eğitimden farksız geçiren eşsiz kurumdur

İletişim

HARİTA VE TELEFON NUMARASI

Genel Müdürlük

Genel Müdürlüğümüze aşağıdaki iletişim kaynaklarından ulaşabilirsiniz. Telefon Numarası Yol Tarifi Al

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Eğitim kurumlarımız hakkında öğrenmek istediğiniz konular hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

info@ortadogulular.com.tr0312 272 2002

İletişim Formu

Ortadoğulular Eğitim Kurumları

18 Yıllık Tecrübesi, 300 ü Aşkın Tecrübeli Eğitim Kadrosu, Kurum İçindeki Tavizsiz Disiplin Anlayışı İle Öğrencilerimizi Kazandırmaya Devam Ediyoruz!
2006 yılından bu yana “Ortadoğulular” İsminin Tek Patent Sahibiyiz ! Öğrencilerimizin Dönem Boyunca Yaşadıkları Sınav Kaygısı, Yaş Sendromları ve Sınavda Başarısını Etkileyebilecek Tüm Stres Unsurlarını, Minimuma İndiren Psikolog Hizmetimizle Onların Her Daim Yanındayız ! Yeni Nesil Rehberlik Modelimiz ODAK ile Tüm Öğrencilerimize Uygun Yol Haritalarını Oluşturabiliyoruz ! 2020 Yılının En İyi Eğitim Markası ! Pandemi İle Planlı Savaş ve Kesintisiz Eğitim ! ORTADOĞULULAR EĞİTİM KURUMLARI Olarak Biz Varız !
 
 
 
Özel Anadolu Liseleri
Kurslar
VIP Kurslar

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Dünyaya açık, akademik alanda yetkin bireyler yetiştirebilen, etkin yabancı dil eğitimi yapabilen, spor, kültür ve sanat alanında çeşitli imkânlar sunarak öğrencilerinin ilgi ve beceri gelişimini sağlayabilen bir eğitim kurumu oluşturmak için yola çıktık. Öğrencilerin bilgiye ulaşmayı bilen ve bilgiyi işleyerek hayata geçirebilen, bilgi teknolojilerini etkin biçimde kullanabilen, kurumlarımızda iletişim becerilerini kazanmış, çağdaş bireyler olarak yetiştirilmesi hedeflenmektedir. 

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Kurum olarak neden seçebileceğiniz okullar arasında yer alıyoruz bundan biraz bahsetmek istiyoruz. Bizler kurum olarak eğitimin önemini kavrayabilmiş ve bu doğrultuda hareket eden bir eğitim ve öğretim kurumu olmaktayız. Bu nedenle de Özel Kurslar arasında önemli bir yere ve konuma sahip olmaktayız. Bölgede bir okul seçmek istediğiniz de ve gerekli araştırmayı yaptığınız da bunu zaten kendiniz rahatlıkla görebileceksiniz. Bizler bu konuda insanların bizim hakkımız da ki düşüncelerini ve nasıl bir kurum olduğumuzun bilincin de olduklarından çok emin olmaktayız.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Vip kurslarımız ile alanında uzman ve bu işi severek yapan öğretmenlerimizin enerjisi sayesinde öğrencilerin okul başarısı artacak ve aynı zamanda sınav sürecine hazırlanırken iyi puanlar elde edecektir. En temel amacımız ülkemizin geleceği olan öğrencilerimizin geri kalan hayatlarında mutlu olması ve bunun için en güzel üniversiteleri kazanmasıdır. Derslerini ihmal etmeyip aynı zamanda sosyalleşme açısında da belli yerleri gelen öğrencilerimizin genel olarak daha başarılı olduğunu görmekteyiz.

  • Yaygın Şube AğıAnkara içerisinde kolay ulaşım ve merkezi konuma sahip şubelerimiz ile, değerli öğrencilerimize eğitim vermekteyiz.
  • Profesyonel Eğitmen KadrosuDeneyimli ve alanında profesyonel eğitmen kadromuz ile öğrencilerimize en iyi eğitimi vermekteyiz.
  • Güçlü Yayın DesteğiTürkiye geneli denemeler ve konu anlatımlı kitaplar öğrencilerimizin başarı oranını arttırmaktadır.
  • Yılın En İyi Eğitim MarkasıÖğrenci ve veli memnuniyeti odaklı eğitim kurumumuz yılın en iyi eğitim markası ödülüne layık görüldü.
Görüş, öneri ve şikayetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.
Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
ispanyolca kursu ankara
ingilizce yds kursu ankara
ankara ingilizce kursları
ankara ceza avukatı
değer kaybı davası
yds kursu ankara
yeminli tercüme ankara
ispanyolca kursu ankara