fbpx
Genel Merkez
Genel Merkez
Öveçler Anadolu Lisesi
Mamak Anadolu Lisesi
Eryaman Anadolu Lisesi
Batıkent Anadolu Lisesi
Kızılay Bulvar
Kızılay Karanfil
Kızılay Konur VIP
Mamak
Sanatoryum
Bağlarbaşı
Yenimahalle
Sincan
Eryaman
Aydınlıkevler
Bağlıca VIP
Etimesgut
Batıkent
Ahimesut
Çayyolu VIP
Öğrenci/Veli Girişi

Ortadoğulular Çankaya Anadolu Lisesi

Okullarımız

Çankaya Anadolu Lisesi

Ortadoğulular Eğitim Kurumları seçkin kadrosuyla eğitim-öğretim faaliyetine 2002 yılında başlamıştır. Yürüttüğümüz eğitim politikası sayesinde de kesintisiz olarak 18 yıldır hizmet vermekteyiz.

Türkiye’deki eğitim sisteminde yapılan planlamaları yakından takip etmekte ve Ankara merkezli bir eğitim kurumu olarak ilk adımlarımızı da bu anlayış ile atmış bulunmaktayız.

Kurumumuzun tek amacı eğitim alanında verimli bir yapı oluşturmaktır. Bizi özel okullar arasında üst sıralara oturtan da çağa ayak uyduran ve kendini güncelleyen bir yapı inşa etmemizdir. Eğitim bizim için gereklilikten öte anlamlar taşımaktadır. Hayatın her alanına yayılan eğitim anlayışımızla rotamızı oluşturmuş bulunuyoruz. Rıfat Ilgaz’ın beyaz perdeye de yansıyan ölümsüz eseri Hababam Sınıfı’nda söylenmiş: “Okul sadece dört tarafı duvarla çevrili üstünde damı olan yer değildir. Okul bağdır, bahçedir, ormandır, her yerdir…” sözleri klasikleşerek milletimizin hafızasında yer edinmiştir. Biz de Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak bu anlayışı benimsemekte ve eğitim-öğretim faaliyetlerinin gerçekleştiği yer platformda işimizi aşkla yapmaya devam etmekteyiz.

Çağımız medeniyet seviyesine ulaşma çağıdır. Çağımız Uzay Çağı’dır. Teknolojik ve bilimsel verilerin, elimizin uzandığı noktada durduğu çağdır. Kurum olarak vizyonumuz yetiştirdiğimiz gençlere, önlerine çıkan imkanları en güzel şekilde kullanmayı, eğitime ara vermeden, hedeften şaşmadan, yılmadan, durmadan, dinlenmeden yoluna devam etmeyi aşılamaktır.

Biz Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak gerek idari kadrosu, gerek rehberlik hizmetleri, gerekse kaliteli öğretmen kadrosu ile gerekli altyapıyı oluşturmuş bulunmaktayız. Bizler, işlenen müfredata hakim, sınav sistemini iyi tanıyan ve eğitim-öğretim faaliyetinde yıllarca aktif bulunmuş bir aile olarak öğrencilerimize vereceğimiz akademik ve psikolojik desteğimizi, gün geçtikçe artırarak sunmaya hazır bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İletişim

Genel Müdürlük

Genel Müdürlüğümüze aşağıdaki iletişim kaynaklarından ulaşabilirsiniz. Telefon Numarası Yol Tarifi Al

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Eğitim kurumlarımız hakkında öğrenmek istediğiniz konular hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

info@ortadogulular.com.tr0312 272 2002

İletişim Formu

Ortadoğulular Eğitim Kurumları

18 Yıllık Tecrübesi, 300 ü Aşkın Tecrübeli Eğitim Kadrosu, Kurum İçindeki Tavizsiz Disiplin Anlayışı İle Öğrencilerimizi Kazandırmaya Devam Ediyoruz!
2006 yılından bu yana “Ortadoğulular” İsminin Tek Patent Sahibiyiz ! Öğrencilerimizin Dönem Boyunca Yaşadıkları Sınav Kaygısı, Yaş Sendromları ve Sınavda Başarısını Etkileyebilecek Tüm Stres Unsurlarını, Minimuma İndiren Psikolog Hizmetimizle Onların Her Daim Yanındayız ! Yeni Nesil Rehberlik Modelimiz ODAK ile Tüm Öğrencilerimize Uygun Yol Haritalarını Oluşturabiliyoruz ! 2020 Yılının En İyi Eğitim Markası ! Pandemi İle Planlı Savaş ve Kesintisiz Eğitim ! ORTADOĞULULAR EĞİTİM KURUMLARI Olarak Biz Varız !
 
 
 
Özel Anadolu Liseleri
Kurslar
VIP Kurslar

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Dünyaya açık, akademik alanda yetkin bireyler yetiştirebilen, etkin yabancı dil eğitimi yapabilen, spor, kültür ve sanat alanında çeşitli imkânlar sunarak öğrencilerinin ilgi ve beceri gelişimini sağlayabilen bir eğitim kurumu oluşturmak için yola çıktık. Öğrencilerin bilgiye ulaşmayı bilen ve bilgiyi işleyerek hayata geçirebilen, bilgi teknolojilerini etkin biçimde kullanabilen, kurumlarımızda iletişim becerilerini kazanmış, çağdaş bireyler olarak yetiştirilmesi hedeflenmektedir.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Kurum olarak neden seçebileceğiniz okullar arasında yer alıyoruz bundan biraz bahsetmek istiyoruz. Bizler kurum olarak eğitimin önemini kavrayabilmiş ve bu doğrultuda hareket eden bir eğitim ve öğretim kurumu olmaktayız. Bu nedenle de Özel Kurslar arasında önemli bir yere ve konuma sahip olmaktayız. Bölgede bir okul seçmek istediğiniz de ve gerekli araştırmayı yaptığınız da bunu zaten kendiniz rahatlıkla görebileceksiniz. Bizler bu konuda insanların bizim hakkımız da ki düşüncelerini ve nasıl bir kurum olduğumuzun bilincin de olduklarından çok emin olmaktayız.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Vip kurslarımız ile alanında uzman ve bu işi severek yapan öğretmenlerimizin enerjisi sayesinde öğrencilerin okul başarısı artacak ve aynı zamanda sınav sürecine hazırlanırken iyi puanlar elde edecektir. En temel amacımız ülkemizin geleceği olan öğrencilerimizin geri kalan hayatlarında mutlu olması ve bunun için en güzel üniversiteleri kazanmasıdır. Derslerini ihmal etmeyip aynı zamanda sosyalleşme açısında da belli yerleri gelen öğrencilerimizin genel olarak daha başarılı olduğunu görmekteyiz.

  • Yaygın Şube AğıAnkara içerisinde kolay ulaşım ve merkezi konuma sahip şubelerimiz ile, değerli öğrencilerimize eğitim vermekteyiz.
  • Profesyonel Eğitmen KadrosuDeneyimli ve alanında profesyonel eğitmen kadromuz ile öğrencilerimize en iyi eğitimi vermekteyiz.
  • Güçlü Yayın DesteğiTürkiye geneli denemeler ve konu anlatımlı kitaplar öğrencilerimizin başarı oranını arttırmaktadır.
  • Yılın En İyi Eğitim MarkasıÖğrenci ve veli memnuniyeti odaklı eğitim kurumumuz yılın en iyi eğitim markası ödülüne layık görüldü.
Görüş, öneri ve şikayetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.
Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
ispanyolca kursu ankara
ingilizce yds kursu ankara
ankara ingilizce kursları
ankara ceza avukatı
değer kaybı davası
yds kursu ankara
yeminli tercüme ankara
ispanyolca kursu ankara