fbpx
Genel Merkez
Genel Merkez
Öveçler Anadolu Lisesi
Mamak Anadolu Lisesi
Eryaman Anadolu Lisesi
Batıkent Anadolu Lisesi
Kızılay Bulvar
Kızılay Karanfil
Kızılay Konur VIP
Mamak
Sanatoryum
Bağlarbaşı
Yenimahalle
Sincan
Eryaman
Aydınlıkevler
Bağlıca VIP
Etimesgut
Batıkent
Ahimesut
Çayyolu VIP
Öğrenci/Veli Girişi

Ortadoğulular Sincan Dershane

Öğrenci ve Veli Memnuniyeti Odaklı Eğitim Kurumumuz Sincan'daki En İyi Dershanedir.

Hızlı İletişim Formu

Ortadoğulular Sincan Dershane

Sincan Dershane Ortadoğulular, yaptığı eğitimsel çalışmaları destekleyici ve geliştirici tüm imkânların öğretmenlere kusursuz bir eğitim aktarma amacıyla verilmesi ve öğretmenlerin, öğrencilere en gelişmiş eğitim modelleri ile sınav sistemine uygun eğitim vermesi dershanemizi Sincan'ın En Kıymetli ve eğitimin parmakla gösterilen tek adresi yapmaktadır.

“Her insan bir dünyadır” anlayışıyla üzerimize aldığımız sorumlulukların farkındalığını hizmet kalitesine aktaran Ortadoğulular Eğitim Kurumları, hayatlara başarılı dokunuşunun karşılığını yerleştirme sınavları sonucu elde edilen derecelerle kanıtlamaktadır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeye sahip eğitmen kadrosu ile her yıl daha iyisi için çalışmaktadır. Ankara genelinde 14 Kurs, 4 Anadolu Lisesi ile Ortadoğulular, Sincan'da eğitim kurumları denildiğinde akla gelen firmalar sıralamasında ilk 3’te yer alıyor.

Ortadoğulular Sincan Kurs Merkezi

Adres: Atatürk Mahallesi Meltem Sokak No: 47 B Sincan/ Ankara

İletişim: (0312) 279 2002 

Profesyonel Kadro

Alanında deneyimli ve profesyonel eğitmenler

Güçlü Yayın Desteği

Detaylı konu anlatımlı yayınlar ile deneme sınavları

Yılın En İyi Eğitim Markası

Öğrencilerin ve velilerin memnuniyeti kurumumuzun asıl hedefidir

Sincan Dershane

Sınavlara hazırlık sürecinde veliler, özellikle okul derslerine de yardımcı olması amacıyla dershane arayışına girmektedir. Okul öğretmenleriyle sürekli olarak iletişimde olamamaları ise bu arayışı etkileyen faktörlerden biridir. Velilerin özellikle sınava hazırlanan öğrencilerle sürekli ilgilenme isteği öğrenci de baskı ve kaygı oluşturabildiğinden, bu durumu daha iyi yönetebileceğini düşündüğü eğitimcilere bırakmayı tercih ederler. Dershane seçiminde çok fazla seçenek olduğunda velilerin de tercih süreleri haklı olarak uzamaktadır. Sincan dershane seçenekleri ise bu konuda merkezi lokasyona uzaklığı ve genellikle sanayileşme bölgesinde kaldığı için pek ileri değildir. Merkezi konumda olmaması nedeniyle insanlar aslında iyi bir dershaneye arayışında olsalar da ulaşımı uzak bir mesafeyi tercih etmek istemezler. Ortadoğulular Eğitim Kurumları velilerin bu problemini ortadan kaldırmak adına 19 yıllık nitelikli tecrübesini Sincan Bölgesi’ne de taşımayı başarmıştır.

Sincan Dershane Fiyatları 2021

Dershane fiyatlarındaki farklılıklar; sunduğu eğitim sisteminin başarısı, tecrübesi, sınavı kazandırdığı öğrenci sayısı, kurumun güçlü yayın desteği ve mobil uygulamaları, öğrenci sayısı, öğretmen ve çalışanların iletişimi gibi birçok nedenlere bağlıdır. Bu özellikleri bünyesinde profesyonel olarak barındıran kurumlar da ise fiyat, diğer dershanelere oranla daha pahalı olabilmektedir. Veli bu durumda, daha iyi sonuç alabilmek için maddi olarak öğrenciyi desteklemek ister ancak bazen bu fiyatlar veliye çok pahalı gelir. Öğrenci, güçlü ve disiplinli bir sistemde eğitim görmediği sürece kalıcı bilgi edinemez ve bazen bu ödemeler başka dershane arayışıyla daha da zorlu bir hal alır. Sincan dershane fiyatları değerlendirildiğinde de aynı durum söz konusudur.

Sincan En İyi Dershane

Merkezi lokasyonlara uzaklığı nedeniyle Sincan bölgesinde de dershane seçeneği çok fazla değildir. Haliyle veliler ve öğrenciler uzak mesafe bir yerde dershane arayışına sıcak bakmayıp yakın bölgedeki dershaneleri tercih etmek isterler. İnsanların bazen bu tercihleri doğru bir karar olmasa da değerlendirmeye değer algısını ortaya koyar. Ortadoğulular Eğitim Kurumları ise her şubesinde aynı şekilde gösterdiği nitelikli ve profesyonel eğitim anlayışını bu şubesinde de eksiksiz göstermeyi başarmış bir kurumdur. Dolayısıyla Sincan en iyi dershane arayışında ilk sırada yer almaktadır.

Sincandaki Dershaneler

Bölge bazında değerlendirildiğinde de Sincan en iyi dershane önerisi olarak ön plana çıkan Ortadoğulular Eğitim Kurumları; öğrenci takip sistemleri, etüt ve çözüm saatleri, mentor öğretmen ve rehberlik hizmeti ile uzman psikolog desteği sunmaktadır. Böylelikle sürekli öğrenciyle iç içe ve veliyle iletişimde kalarak olağan eğitim akışını motive bir şekilde sağlıyor.

Ankara Sincan En İyi Dershaneler Hangileridir ?

Ankara Sincan En İyi Dershaneler arasında Ortadoğulular Sincan Dershane Bulunmaktadır.

Ankara Sincan Dershaneleri Nerede Bulunmaktadır ?

Ankara Sincan Ortadoğulular kurs merkezleri, Sincan Atatürk Mahallesi’nde yer almaktadır.

Sincan Dershane Önerisi

Sincan dershane önerisi en çok beğenilen ve tavsiye edilen Ortadoğulular Sincan Eğitim Kurumlarıdır.

Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
ankara icra avukatı ingilizce kursu ankara en iyi seo uzmanı konya avukat mersin avukat