fbpx
Genel Merkez
Genel Merkez
Öveçler Anadolu Lisesi
Mamak Anadolu Lisesi
Eryaman Anadolu Lisesi
Batıkent Anadolu Lisesi
Kızılay Bulvar
Kızılay Karanfil
Kızılay Konur VIP
Mamak
Sanatoryum
Bağlarbaşı
Yenimahalle
Sincan
Eryaman
Aydınlıkevler
Bağlıca VIP
Etimesgut
Batıkent
Ahimesut
Çayyolu VIP
Öğrenci/Veli Girişi

Ortadoğulular Yenimahalle Dershane

Öğrenci ve Veli Memnuniyeti Odaklı Eğitim Kurumumuz Yenimahalle'deki En İyi Dershanedir.

Hızlı İletişim Formu

Ortadoğulular Yenimahalle Dershane

Yenimahalle Dershane Ortadoğulular, yaptığı eğitimsel çalışmaları destekleyici ve geliştirici tüm imkânların öğretmenlere kusursuz bir eğitim aktarma amacıyla verilmesi ve öğretmenlerin, öğrencilere en gelişmiş eğitim modelleri ile sınav sistemine uygun eğitim vermesi dershanemizi Yenimahalle'nin En Kıymetli ve eğitimin parmakla gösterilen tek adresi yapmaktadır.

“Her insan bir dünyadır” anlayışıyla üzerimize aldığımız sorumlulukların farkındalığını hizmet kalitesine aktaran Ortadoğulular Eğitim Kurumları, hayatlara başarılı dokunuşunun karşılığını yerleştirme sınavları sonucu elde edilen derecelerle kanıtlamaktadır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeye sahip eğitmen kadrosu ile her yıl daha iyisi için çalışmaktadır. Ankara genelinde 14 Kurs, 4 Anadolu Lisesi ile Ortadoğulular, Yenimahalle'deki eğitim kurumları denildiğinde akla gelen firmalar sıralamasında ilk 3’te yer alıyor.

Ortadoğulular Yenimahalle Kurs

Çarşı, 43, &, Damladol Sokak, Akın Cd., 06200 Yenimahalle/Ankara

İletişim: 0312 349 2002

İletişim: 0542 195 0 195

Profesyonel Kadro

Alanında deneyimli ve profesyonel eğitmenler

Güçlü Yayın Desteği

Detaylı konu anlatımlı yayınlar ile deneme sınavları

Yılın En İyi Eğitim Markası

Öğrencilerin ve velilerin memnuniyeti kurumumuzun asıl hedefidir

Yenimahalle Dershane

İnsanlar hayatlarında doğru kararlar vermek için en başından doğru bir eğitim alarak hayata başlamayı tercih ederler. Doğru bir eğitim için doğru ve doğru bir eğitim için başarılı bir kurum ile hayata başlamak ve devam etmek gerekir. Tüm bu doğru kararları verirken kurum tercihlerimizi en azami giderlerle karşılamak her birimizin en büyük isteklerinden biridir. Yenimahalle dershanesi bu tercih aşamasında öğrenci ve velilerin ilk sırasında gelmek için elinden geleni yapmakta. Elbette tüm bunları kalitesinden başarısından ve öğrenci konforundan asla vazgeçmeden yapar. Öğrenci başarısı Yenimahalle dershane birinci hedefidir. Hedeflerine ulaşmak için elinden geleni yapar, çabalar. Aynı gayret ve çabayı öğrencilerinden bekler ve o motivasyon ortamını öğrencileri için hazırlamak için çalışır.

Yenimahalle Dershane Fiyatları 2021

Yenimahalle dershane, deneyimli eğitim kadrosu sayesinde öğrencilerine en uygun programlar ile başarıya ulaşmanın en uzman yolunu sunar. Alanında başarılı kaynak kitapları ile öğrenci seviyesini en üst düzeye çıkarmak için çabalar. Bilgiyi bir kapsül halinde değil aşamalar halinde zihinde özümseyerek kalıcı öğrenmeyi sağlar. Değişen sınav sistemine uygun öğrenme stratejileri geliştirerek öğrenciyi pozitif bir eğitim sürecine dahil eder. Yenimahalle dershanesi için öğrenci sadece bir başarıdan ibaret değildir.

Yenimahalle En İyi Dershane

Yenimahalle dershane başarı hikayesinde bir baş kahramandır. Öğrencilerimiz bizler için hayatlarının en başarılı hikayelerini kurumumuzda yazarlar. Yenimahalle dershanesi olarak bizler bu sayede yeni nesiller yetiştirmek için öğrencilerimizden motivasyon alırız. Bizler tüm imkanlarımızla öğrencilerimizin başarılı olması için motive ederken onlarda bizleri başarılı sonuçları ile motive ederler.

Yenimahalledeki Dershaneler

Kendi kahramanlık hikayenizi yazarken Yenimahalle dershanesi olarak bizi tercih etmeniz ve başarılarımızdan, deneyimlerimizden faydalanmanız kurumuz için bir başarıyken emin olunuz siz öğrencilerimiz için doğru ve çok değerli bir seçim olacaktır. Sizden sonra kurumuzu tercih eden öğrencilerimize sizler ile birlikte elde ettiğimiz başarılar referansımız olacaktır. Eğitim hayatınızın doğru tercihi olmak için Yenimahalle dershanesi olarak bizler gelişmiş imkanlarımızla, deneyimli kadromuzla, başarıları ile 2002 den günümüze adını yazdıran tarihimizle öğrencilerimizin arkasında ve yanındayız. Yenimahalle dershane olarak bizler her zaman ivmeyi yukarı taşımak üzere çalışacağız.

Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
ankara icra avukatı ingilizce kursu ankara en iyi seo uzmanı konya avukat mersin avukat